UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

IT Academic Day 2010

Forum International Faculty of Engineering.

IT Academic Day 2010

Postprzez T.Q. » 2010-11-19, 17:36

Zastanawiasz się, w którą stronę zmierza branża IT? Czym jest chmura? Jakie są najnowsze technologie i dlaczego warto z nich korzystać? Jeżeli interesuję Cię odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, to IT Academic Day jest konferencją właśnie dla Ciebie!

Koło naukowe Grupa.NET Wydziału EEIiA wraz z kołem naukowym Grupa .NET Wydziału FTIMS zapraszają na szóstą edycje IT Academic Day która odbędzie się 24 listopada w auli E1 Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, przy ulicy Stefanowskiego 18/22.

ITAD organizowany jest przez studentów dla studentów, przy współpracy z firmą Microsoft. Wydarzenie to kierujemy przede wszystkim do pasjonatów informatyki z całej Polski. Podczas wykładów profesjonaliści z branży, reprezentujący takie firmy jak Microsoft, K2 Internet, AMG.net, Teleca, Rule Financial zaprezentują najnowsze technologie oraz narzędzia informatyczne. Naszą inicjatywę wspierają także wydawnictwo Helion, Herkules PC components oraz organizacja Młodzi w Łodzi. Konferencja będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy z dziedziny informatyki oraz nowoczesnych technologii. Dla studentów to również możliwość poznania przedstawicieli firm, które w przyszłości mogą stać się potencjalnymi pracodawcami.
Harmonogram konferencji:
9:30 - 10:00 Rejestracja

10:00 - 10:10 Uroczyste otwarcie konferencji

10:10 - 11:40 Wprowadzenie do Chmury- Eugeniusz Licznarowski (Microsoft Polska)

11:50 - 12:30 VoD z wykorzystaniem platformy Microsoft Play Ready i SilverLight- Maciej Kowalewski (AMG.net)

12:45 - 14:00 Platforma Windows Azure - IT w Chmurach, Mateusz Starodąb (K2 Internet)

14:30 - 15:30 Managed Extensibility Framework pod .NET 4.0- Mieszko Lassota (Teleca)

15:45 - 17:00 Programowanie równoległe w .NET 4.0- Jakub Binkowski (Rule Financial)

17:05 - 17:50 Wystartuj w Imagine Cup- Zespół fteams.

17:50 - 18:00 Zakończenie konferencji, losowanie nagród.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja na portalu CodeGuru.pl. Dla zarejestrowanych osób przewidziane zostały drobne upominki oraz poczęstunek. Dodatkowo każdy uczestnik zapisany na Code Guru ma szansę na wylosowanie wartościowej nagrody niespodzianki. Najaktywniejsi otrzymają cenne nagrody rzeczowe w postaci książek oraz akcesoriów komputerowych.

Studenci WEEIiA oraz FTIMS, chcący uczestniczyć w konferencji są zwolnieni z zajęć na czas jej trwania. Zwolnienie dotyczy tylko tych przedmiotów, których godziny trwania pokrywają się z konferencją. Warunkiem uzyskania zwolnienia jest rejestracja na Code Guru oraz wpisanie się na listę obecności podczas konferencji. Udział w wydarzeniu nie zwalnia jednak studentów z konieczności napisania kolokwiów i terminowego oddania projektów na laboratoriach.

Więcej informacji na stronie IT Academic Day

Zarejestruj się już dziś!
T.Q.
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008-09-27, 0:27

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do International Faculty of Engineering

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron