UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Klub Pomarańcza - opinie

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Klub Pomarańcza - opinie

Postprzez Marcin Sachrajda » 2012-10-24, 14:40

wczoraj odbyła się tam fuksówka wydziałów Mechanicznego i BiNOŻ. Czekam na Wasze opinie związane z tym klubem. Ja wypowiem się troszkę później, bo generalnie jestem bardzo zażenowany poziomem tego "elitarnego" w sloganie klubu.

PS: czy wiecie, że do klubu nie można wejść z aparatem ? A można np. z telefonem, który strzela foty czasami po 14 megapixeli i kręci filmy full HD oO. Zakaz taki sam jak na stadionie narodowym :-)
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Klub Pomarańcza - opinie

Postprzez Ad@m » 2012-10-24, 19:36

Dla mnie ten klub, to takie Heaven 2. Mam tylko nadzieję, że tym razem nikt na schodach nie zginie.
Marcin Sachrajda napisał(a):czy wiecie, że do klubu nie można wejść z aparatem ?
Mi kiedyś nie zabrali aparatu. Musiałem za to oddać w depozyt kartę pamięci z aparatu i z telefonu.
Poziom "elitarnych" gości, to w 50% dresy bez gimnazjum.
Byłem raz, drugi raz mnie selekcja nie wpuściła (ponoć stanowię zagrożenie i nie pasuję do profilu klubu), więcej nie pójdę.
Ad@m

Postprzez garbar89 » 2012-11-01, 11:29

Mi bardzo podoba sie ten klub i nie uwazam zeby 50% gosci to byli dresy bez gimnazjum, tym bardziej ze w dresach nie wpuszczaja wiec nie wiem skad ta opinia. :)
garbar89

Postprzez Ad@m » 2012-11-01, 13:26

Jak widzę gościa w sweterku, w lakierkach z arbuzami pod pachami, to ją nie mam wątpliwości kto to jest. Jeszcze zaczepianie ludzi na parkiecie i słynne "wpier*** chcesz".
Ad@m

Postprzez chi » 2012-11-01, 15:16

dla mnie to strasznie słaba atrakcja.

zwykła dyskoteka przypominająca te z Białej koło WIelunia czy z Protecktor Brzeski i setki innych przytupówek z całej Polski, różnica jest taka, że Pomarańcza znajduje się w centrum dużego miasta i nie zjeżdżają się tam ekipy z okolicznych wiosek i nie leją się po ryjach na parkingu... natomiast jak koledzy wyżej wspomnieli pojawiają się dresiarze subtelnie poprzebierani w sweterki bo w stroju służbowym nie wpuszczają dlatego trzeba mieć się na baczności :P znajomi dostali raz oklep przed wejściem :D
chi

Powrót do Opinie