UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dziekanat - opinie

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Dziekanat - opinie

Postprzez marzena » 2012-10-16, 22:57

Niedawno miałam wątpliwą przyjemność załatwiania czegoś w dziekanacie BAIŚ...po raz kolejny zostałam potraktowana w przedziwny sposób, który mam wrażenie bardzo niekorzystnie wpływa na relacje student-pracownik w naszej uczelni. Nie przesądzam, proszę o opinie jak to jest, nie tylko na tym wydziale, ale ogólnie na PŁ. Czy jesteście zadowoleni z funkcjonowania swoich dziekanatów, czy wychodzicie z nich rzetelnie poinformowani? Czy może (tak jak niestety mi się to często obija o uszy) jesteście narażeni na działanie 'humorów' pracujących w nich osób i wszystko zależy od dnia?

Proszę o opisy sytuacji i waszych wrażeń, bo może jest coś, co można zmienić, poprawić? Uważam, że studentom należy się szacunek i odrobina atencji...poza tym kadencyjność władz, stanowisk, a Panie w tym dziekanacie wciąż te same, czy są niezastąpione?
marzena

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Dziekanat - opinie

Postprzez Ad@m » 2012-10-17, 20:30

marzena napisał(a):po raz kolejny zostałam potraktowana w przedziwny sposób, który mam wrażenie bardzo niekorzystnie wpływa na relacje student-pracownik w naszej uczelni.
To znaczy ?
marzena napisał(a):Nie przesądzam, proszę o opinie jak to jest, nie tylko na tym wydziale, ale ogólnie na PŁ.
"Dzień dobry Panie Adasiu." ""Co tam znowu Panie Adasiu." "Panie Adamie, widzi Pan jaki kocioł ? Jutro." Słowem jestem miły, to i Panie Hania i Jadzia są miłe.
marzena napisał(a):Czy może (tak jak niestety mi się to często obija o uszy) jesteście narażeni na działanie 'humorów' pracujących w nich osób i wszystko zależy od dnia?
Mi się też czasem obija to uszy. O oczy też. Widziałem taką osobę, która Twierdzi że dziekanat to jaskinia lwa. Ja na miejscu Pani Hani, bym rzucił w nią zszywaczem.
marzena napisał(a):Uważam, że studentom należy się szacunek
W drugą stronę też to działa.
Ad@m

Re: Dziekanat - opinie

Postprzez Hawlett » 2012-10-18, 16:06

Szczerze powiedziawszy ja nigdy nie doświadczyłem, żadnych humorów ze strony swojego dziekanatu... Tak jak powiedział Adam - student jest miły, to i pani Hania jest miła.
Gorzej z wykładowcami :)
Hawlett

Powrót do Opinie