UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stretching

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Stretching

Postprzez Hawlett » 2012-09-24, 21:25

Pytanie do osób uczęszczających na zajęcia ze stretchingu. Jak Wam się podobało? Jak ogólne wrażenia?

No i co możecie powiedzieć o prowadzących? (Elżbieta Bednarek-Pisanko i Piotr Milbrandt)
Czego wymagają, jak prowadzą zajęcia?
Hawlett

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Stretching

Postprzez evelajna » 2013-01-04, 1:36

Lekkie łatwe i przyjemne zajęcia. Chodziłam do p. Milbrandta i mogę polecić w 100% ;)
A jeszcze bardziej polecam p. Wlazło :)
Ostatnio edytowano 2013-01-07, 14:34 przez evelajna, łącznie edytowano 1 raz
evelajna

Re: Stretching

Postprzez Etylina » 2013-01-04, 15:25

Chodziłam do p. Pisanko i zajęcia nie podobały mi się. Każde zajęcia zaczynają się od ok. 10 okrążeń sali, najpierw biegiem potem z udziwnieniami (wymachy, przeplatanka). Potem lepsza część, czyli ćwiczenia na karimatach (da się schować za filarem). Wszystko przy akompaniamencie włoskich przebojów sprzed 30 lat, chociaż lepsze to niż jakaś rąbanka. Ćwiczenia nie są pokazane, za to zawsze jest gonienie "robisz to źle" (a jak mam kurde robić, skoro nikt mi nie pokazał?!)
Ja nie polecam, nie wiem czemu swfis zrezygnowało z callaneticsu.
Etylina

Powrót do Opinie