UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Uwaga oszust

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Uwaga oszust

Postprzez MLuzyn » 2012-07-31, 22:18

Uwaga
Piotr Forma - PRZEWODNICZĄCY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WYD. MECHANICZNEGO
OSZUKAŁ mnie na 300
pomagałem mu wypełniać ankiety, dzięki mnie zarobił 1500zł z czego miał odpalić wyżej wymienioną kwotę.
do wakacji wymigiwał się kłamstwami a w wakacje nie odbiera telefonów (nawet od nieznanych mu nr.)

Z tego co go poznałem nie powinno mnie to zdziwić.
Jednak dziwi mnie że taki człowiek reprezentuje studentów najstarszego wydziału PŁ

jeżeli ktoś również padł jego ofiarom niech da znać m-z-l@wp.pl w kupie siła.
MLuzyn

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Uwaga oszust

Postprzez echelon_ » 2012-08-01, 0:00

W jaki sposób oszukał cię na te 300zł?
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez michmech » 2012-08-01, 15:56

A kto był zleceniodawcą? Piotr F., jakaś zewnętrzna firma, uczelnia? Może jego też wydymali? Podaj jakieś szczegóły, okoliczności.
Tak to jest jak się robi coś bez umowy, "na gębę".
michmech

Postprzez MLuzyn » 2012-08-05, 21:12

Zleceniodawcą była firma z Wrocławia, organizacją ankieterów zajmował się łodzianin od którego wiem że Piotr F. dostał kasę (choć przez pewien czas twierdził że nie dostał całości).
Kiedy Piotr F. wyprowadzał się z akademika zapewnił mnie że dostał całość kwoty i po weekendzie zapłaci całość (było to jeszcze w sesji)
od tego czasu nie mam z nim kontaktu.
MLuzyn

Postprzez p.forma » 2012-09-17, 7:30

Witam,

Widzę że masz jakiś problem. Ja jutro jadę na Ukrainę i wrócę na koniec września. Możemy się spotkać i porozmawiać na temat twojego problemu w stosunku do mnie. Ponieważ mam ci coś do powiedzenia.
A i proszę cię, prześlij mi smsem swój numer telefonu bo pare tygodni temu usunęły mi się wszystkie nr tel. To jak wrócę to zadzwonię i spotkamy się.
Bo to co tu wyprawiasz bardzo mi się nie podoba i grubo się mylisz i jakby nie patrzeć oczerniasz moje imię oraz mejlowo grozisz mi, a zupełnie nie masz powodu i chcesz tylko wykorzystać sytuację.
I wszystkim zaznaczam że nie jestem oszustem.

Pozdrawiam
Piotr Forma
p.forma

Powrót do Opinie