UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Skradzione rowery na Politechnice Łódzkiej

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Skradzione rowery na Politechnice Łódzkiej

Postprzez Bizon » 2011-06-30, 17:43

Witam,
piszę w do Was w pewnej sprawie gdyż nie mogę zostawić tego bez jakiejkolwiek akcji. Postaram się ująć jak najlepszych słów żebyście mnie dobrze zrozumieli poza tym, że jestem tak w****ny że nie da się tego opisać. Dziś skradziono mi mój środek lokomocji ( rower ) . Jak się okazało oczywiście żaden z ochroniarzy nic nie widział, co bardzo mnie lekko mówiąc zdenerwowało nie dość, że nie ma kamer na osiedlu Politechniki to jeszcze każą płacić sobie za parking. Po co w takim razie jest ochrona po to żeby siedzieć z tyłkiem u siebie w pomieszczeniach czy to po żeby auta nie zostały okradzione z radia lub zostały skradzione czy po to żeby siedzieć sobie za nic i zarabiać. Moja prywatna opinia na ten temat jest taka, że "za to czego oni nie widzą" dostają kasę od tych, którzy stają się "nowymi właścicielami" skradzionych rzeczy. Zamierzam sprawę nagłośnić do TVN24 i innych telewizji oraz gazet, lecz potrzebuje Waszej pomocy czy znajduje się ktokolwiek na tym forum kto spotkał się z przypadkiem, że jemu bądź znajomemu ukradli rower? Proszę Was w imieniu swoim i 2 kumpli, którzy stali się ofiarą takiego samego wandalizmu. :evil:

Jak to jest możliwe, że przyjeżdżam na zaliczenie wychodzę na 45-60 minut i roweru nie ma, no szlag mnie zalewa. I nie dość, że nie mam jak dojechać do pracy, to nikt nie jest w stanie zwrócić mi gotówki za poniesione koszta. Proszę jeśli ktokolwiek z Was widział dziś jak jakieś podejrzane typy kręcą się obok rowerów niech da znać 503 414 520.

Czekam na Wasze wiadomości bardzo proszę jeśli macie jakiekolwiek pojęcie jak mogę poradzić sobie z tą sprawą, czekam na wskazówki i pomoc. :!: :?: :idea:

Pozdrawiam, Przemek.

Dodatkowo wysyłam Was do wątku na FACEBOOKU : http://www.facebook.com/pages/Skradzion ... 7762649059
Bizon

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Skradzione rowery na Politechnice Łódzkiej

Postprzez wezyr » 2011-06-30, 17:49

jak jest dobry rower, to student studentowi potrafi zakosić sprzęt. U mnie na wydziale jest parę dobrych 'ślusarzy'
wezyr

Postprzez Bizon » 2011-06-30, 18:00

A mój był przypięty 2 kłódkami, nie mógłbyś się podpytać czy np. go nie mają lub czy nie wiedzą kto może mieć? Z chęcią wykupie go ;) <- pół żartem pół serio.
Bizon

Postprzez galdor » 2011-06-30, 19:01

ochroniarze na kampusie są od kasowania kasy przy wyjeździe (po poprzednim odczekaniu przez kierowce aż ten ochroniarz skończy rozmowę z kolegą w kańciapie, oraz ew. do ganiania, jak się parkuje w miejscu do tego nie przeznaczonym...
galdor

Postprzez smieszek88 » 2011-07-01, 20:51

"Nigdy nie wiadomo, kto ma rację, ale zawsze wiadomo, kto ma władzę." Prawo Whistlera
smieszek88

Postprzez Bizon » 2011-07-01, 23:11

No gościu dał ciała tyle, że mój rower był przypięty 2 kłódkami grubości palca i stało się to w biały dzień jak była masa ludzi na kampusie :/
Bizon

Postprzez Łukasz Piotr Łuczak » 2011-07-04, 14:43

http://demotywatory.pl/3213572/A-mowia

ale chyba nie tak przypięty ? :) Poza tym kto przy zdrowych zmysłach wydaje kasę na zapięcia kupowane w sklepie do których są w internecie opisu jak się otwiera. Jeśli już bardzo chcesz zabezpieczyć to plecionka i porządna staromodna kłódka
Łukasz Piotr Łuczak

Powrót do Opinie