UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

opiniowanie klubów studenckich

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

opiniowanie klubów studenckich

Postprzez Ewa Trzeciak » 2010-12-16, 9:48

Witajcie,

proszę Was o opinię dotyczącą klubów studenckich w sprawie następujących:
* futurysta
* underground
* cotton
* hiluś
* joker
* pasjo

Co kilka miesięcy takie uwagi są przekazywane właścicielom klubów - byśmy mogli zweryfikować, czy coś uległo poprawie.

Pozdrawiam
Ewa
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: opiniowanie klubów studenckich

Postprzez cysia » 2010-12-16, 13:07

A Joker to jeszcze w ogóle funkcjonuje...? Byłam przekonana, że już nie istnieje...

A co to za klub Pasjo..?

Hiluś zdecydowanie się poprawił, nie mam większych zastrzeżeń. Mogliby tylko wprowadzić jakieś regionalne browary, bo już mam dosyć tych koncernowych...
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez Ewa Trzeciak » 2010-12-16, 13:34

Co do Jokera - czekamy i na te opinie, czy studenci zauważyli brak klubu etc.
Pasjo - klub na Lumumbowie, ale podlegający pod PŁ.
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez echelon_ » 2010-12-16, 14:29

Hiluś jest fajny. Szkoda tylko, że tam jest tak pusto.
Futurysta mnie rozczarowuje bo dawno nie widziałem MMA przed akademikiem.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez cysia » 2010-12-16, 16:19

echelon_ napisał(a):Hiluś jest fajny. Szkoda tylko, że tam jest tak pusto.

Pusto się zrobiło odkąd wprowadzili zakaz palenia... Nie, żebym narzekała, przynajmniej człowiek nie śmierdzi po wyjściu z lokalu ;P
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez Leila » 2010-12-16, 17:44

Jako mieszkanka 3DS mam tylko taką uwagę do Futurysty, że go słychać w akademiku. Mogli by zrobić jakąś izolację akustyczną ścian i sufitu, żeby basy nie przechodziły na mieszkalną część akademika, a muzyka nie była aż tak słyszalna.
Leila

Postprzez p1t3r3k » 2010-12-16, 17:51

Poza tym, że słychać futurystę w każdy wtorek, czwartek i piątek (czasem i w sobotę) i poza tym, że generalnie uwielbiam drobne krótkie epizody które tworzą się gdy ta cała chmara motłochu przypadkowo się ulotni z Futu. Ileż to niedopowiedzianych historii usłyszałem pod moim oknem. Ale co do klubu? Da się to minimalnie wyciszyć co bym wodzireja przez pół nocy nie słyszał co on tam robi z tymi biednymi, pijanymi ludźmi.

Ale jak mam marudzić to pomarudzę nt. Cottonu. Nie każdy lubi karaoke o 1.30 w nocy w niedzielę. Bardzo wysublimowana i drobna sugestia.

That's all folks jak mi się coś przypomni będę burczał.
p1t3r3k

Postprzez Twardy » 2010-12-20, 22:06

Underground to zdecydowanie mój ulubiony, mam z niego bardzo dobre wspomnienia (a pierwsze jeszcze z czasów gdy nie byłem studentem). Aczkolwiek liczba osób w klubie zazwyczaj przeskakuje w skrajne pozycje. Albo jest przepełnienie takie że kolejka na parkiet zaczyna się przy wejściu, albo liczba osób buja się gdzieś nisko nad osią X.
Futurysta - z tego co mi opowiadają znacznie starsze osoby to to kiedyś był najpoważniejszy klub PŁ. Ale obecnie to dresiarnia, przynajmniej w moim odczuciu.
Twardy

Postprzez P. Kijewski » 2010-12-29, 20:48

Co do klubów, Under rzeczywiście ze skrajności w skrajność albo 10 osób albo 1000000 ^^. Futurysta, osobiście nic przykrego mnie tam nie spotkało, choć poza klubem różne rzeczy widziałem, chociażby w ostanie juwenalia, trzech gentelmanów wybiegło z klubu, po czym pierwszy z nich upadł na ziemię, a dwóch goniących radośnie skakało po nim jak po gumowej piłce. Całe szczęście będąc pod wpływem złocistego napoju wyskokowego nie przeszedłem obok tej sielskiej sceny obojętnie i cudem załagodziłem tę drobną różnicę zapewne poglądów na temat ulubionej drużyny piłkarskiej. :)

A AKADEMIA rozumiem nie wchodzi w skład bo nie jest na terenie OA? A to chyba najlepsza miejscówka w okolicach PŁ ostatnimi czasy!!!
Obrazek
p.kijewski@samorzad.p.lodz.pl

Przewodniczący komisji ds. Promocji
Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej
tel: 510 156 267

4153103Obrazek
bleis510156267Obrazek
P. Kijewski
bleis

Postprzez chi » 2012-09-18, 12:56

a ktoś się orientuje czy w którymś z tych klubów grają drum and bassy albo jakieś pokrewne klimaty?
chi

Postprzez Pterodaktyl » 2013-09-04, 9:05

Drumy zdarzają się we Fleszu, ale wszyscy znamy poziom i średnią wieku tego klubu ;)
Pterodaktyl

Powrót do Opinie