UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Opinia PSRP w sprawie studenckich wyborów.

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Re: Opinia PSRP w sprawie studenckich wyborów.

Postprzez kix » 2010-05-22, 22:55

icetique napisał(a):@kix, nie ośmieszaj się, proszę. Myślisz, że nawet te 5 tematów jest współmierne do reklamy (m.in. nielegalnej) przeprowadzonej przez opozycję? Nie widzę, żebyś krytykował naszą "opozycję" za wysyłanie maili poprzez dziekanów do wszystkich studentów...

Widzę Twoją stronniczość, nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na to, co się dzieje. Twój wybór, Twoje zdanie, ale proszę, zachowaj je dla siebie.

Spam to spam, co wiecej zenujaco wyglada wasza proba bronienia wlasnych racji w ten sposob.
Nie krytykuje za cos, o czym kompletnie nie wiedzialem i co jest nieprawda. Bo klamiesz - ja zadnego mejla nie dostalem.
Co do mojego zdania, to to wolny kraj. Tak bardzo ci nie pasuje, to nie czytaj.

Ewa Trzeciak napisał(a):może nie do wszystkich, ale w części jednostek, choćby tych najmniejszych, tak robiono.
wywieszenie wydruku opinii w akademikach przecież też nie było pomysłem, na który wpadły wszystkie kierowniczki w tym samym czasie ;)

pics or it didn't happen

Co do wywieszania w akademikach. Z tego co widzialem, to wiekszosc tych papierow od zenada.org wisiala w miejscach przeznaczonych przez studentow i byly wywieszane przez studentow.
A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze widzialem jedna zdesperowana przedstawicielke SS w VII DS ktora wielce zbulwersowana zrywala te "plakaty" z tablicy przeznaczonej dla studentow.

icetique napisał(a):Nie jestem obiektywny, nigdzie tego nie napisałem. Jako reprezentant jednej ze stron to chyba jasne, że trzymam jedną stronę. Domyślam się, że kix nie reprezentuje żadnej ze stron, gdyż nie podpisuje się nigdzie. Dlatego nieuzasadnionym jest fakt, że wrzuca na nas, a nie widzi tego, co robią oni...

Nie wydaje mi się, a właściwie jestem pewien, że osoba, która pisała komentarz do opinii tej Pani z UŁ siedzi na pewno równie często nad prawem, jak ona. I na pewno bardziej jest zaznajomiona z prawem studenckim, a także z prawem o szkolnictwie wyższym.

To, ze nie trzymam zadnej ze stron, nie znaczy, ze nie mam wlasnego zdania. Nie podpisuje sie nigdzie? A o co chodzi?
Odnosnie tego co robi zenada.org - jestem za ukraniem ich mandatem za mazanie po chodnikach - tak samo jak tych od "koncertow chrzescijanskich", tego festiwalu co byl niedawno itd.
O nic innego do nich przyczepic sie nie moge. Jesli byly pomowienia, to jest to sprawa pomowionych - jak zapoczatkowac postepowanie cywilne chyba wiedza.

Jaki komentarz do opinii?

icetique napisał(a):Wszystkie wydatki SS przechodzą przez Rektora. A Ty chcesz, żeby on finansował nam poradę prawną... Boże, Ty dasz mi siłę...

Przecież to jasne, że Rektor od razu się skontaktuje z tym prawnikiem, by opinia ta wyszła na jego korzyść...

Teraz ty pomawiasz rektora. I to o calkiem powazne przestepstwa.
kix

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Tomasz Kłapsia » 2010-05-23, 14:34

Nie krytykuje za cos, o czym kompletnie nie wiedzialem i co jest nieprawda. Bo klamiesz - ja zadnego mejla nie dostalem.

Po co miałbym kłamać? Wystarczy popatrzeć tutaj:

http://edu.ics.p.lodz.pl/mod/forum/discuss.php?d=4084

I mieć świadomość tego, że coś napisanego tam, leci na skrzynki pocztowe wszystkich tych, którzy mają założone konta na serwerze uczelnianym ftimsu (nie jest to mały wydział), a konto ma praktycznie każdy, kto ukończył pierwszy rok studiów (przynajmniej na informatyce tak jest).

Idąc dalej tym tokiem rozmowy, pics:

http://img684.imageshack.us/img684/8266/32971182.png

Pewnie zaraz się dowiem, że to fotomontaż. ;)

Co do wywieszania w akademikach. Z tego co widzialem, to wiekszosc tych papierow od zenada.org wisiala w miejscach przeznaczonych przez studentow i byly wywieszane przez studentow.

A u mnie w akademiku wisi w miejscu przeznaczonym na informacje od kierowniczki i to ona wywiesiła.

Teraz ty pomawiasz rektora. I to o calkiem powazne przestepstwa.

Pomawiałbym go, gdybym napisał, że skontaktował się z tym prawnikiem. Nigdzie tak nie napisałem.
Emeryt SS PŁ
www.icetique.pl
Tomasz Kłapsia

Postprzez kix » 2010-05-23, 15:25

Napisales, ze wszyscy dostali. A to nie prawda.

A u mnie w akademiku wisi w miejscu przeznaczonym na informacje od kierowniczki i to ona wywiesiła.

Jej swiete prawo.
kix

Postprzez Tomasz Kłapsia » 2010-05-23, 15:42

Tak założyłem, może faktycznie na wyrost. Nie zmienia to faktu, że my nie wysyłamy wszystkim. Nazwanie tego spamem jest zupełnie na wyrost.

Czy ja mówię, że kierowniczka nie mogła wywiesić? Podejrzewam tylko, że żaden pracownik okręgu Politechniki sam od siebie nie wywiesza takich rzeczy.
Emeryt SS PŁ
www.icetique.pl
Tomasz Kłapsia

Poprzednia strona

Powrót do Opinie