UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Trudne Kierunki Studiów

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Re: Trudne Kierunki Studiów

Postprzez air0 » 2010-09-13, 19:39

Autora tematu nie pytał o łatwy kierunek... tylko o to które są łatwiejsze a które trudniejsze.

No ale widać towarzystwo ma to gdzieś i pisze byle coś napisać. Żenua.
air0

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez radziuzgr » 2011-07-09, 18:48

Idź na zarządzanie na oizet, jak byłeś dobry w liceum to nic nie będziesz robił:P
Jak miałeś zaległości, to raczej wszystko ci sprawi trudność, ale jak np. matematyke rozszerzoną na 60% napisałeś i jesteś rozgarnięty to nie powinieneś mieć problemów nigdzie.
radziuzgr

Postprzez cysia » 2011-07-10, 12:53

radziuzgr napisał(a):Idź na zarządzanie na oizet, jak byłeś dobry w liceum to nic nie będziesz robił:P
Jak miałeś zaległości, to raczej wszystko ci sprawi trudność, ale jak np. matematyke rozszerzoną na 60% napisałeś i jesteś rozgarnięty to nie powinieneś mieć problemów nigdzie.

Fajnie, że odpowiadasz na pytanie zadane ponad rok temu...
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez radziuzgr » 2011-07-12, 13:08

Cysia: Nawet nie przyszło mi to do głowy, że na pierwszej stronie będą tematy z przed dwóch lat, nie spojrzałem na datę. Temat nie został zamknięty więc się wypowiedziałem.
radziuzgr

Postprzez smieszek88 » 2011-07-12, 16:41

radziuzgr napisał(a):Cysia: Nawet nie przyszło mi to do głowy, że na pierwszej stronie będą tematy z przed dwóch lat, nie spojrzałem na datę. Temat nie został zamknięty więc się wypowiedziałem.
Na tym forum tematy rzadko są zamykane :wink:
"Nigdy nie wiadomo, kto ma rację, ale zawsze wiadomo, kto ma władzę." Prawo Whistlera
smieszek88

Poprzednia strona

Powrót do Opinie