UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zajecia Matematyka

Forum Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej.

Zajecia Matematyka

Postprzez 19kaczy93 » 2012-09-30, 14:16

Witam, mam pytanko w sprawie zajęć - na planie mam napisane f10 f8 f7 itp co się domyślam jest to gdzie się odbywają zajęcia ale w mapie politechniki nie ma czegos takiego wiec nie mam bladego pojecia gdzie mam jutro iść. Wiecie gdzie sie odbywaja zajecia na Matematyce ? Proszę o pomoc
19kaczy93

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Zajecia Matematyka

Postprzez Hawlett » 2012-09-30, 15:23

Sale FX są w budynku wydziału (Lodex / Budynek Trzech Wydziałów / Tramwaj). F10 jest na trzecim piętrze, jak wchodzisz schodami to skręcasz w prawo i na samym końcu. Generalnie nad przejściami do korytarzy są tablice informacyjne. Również na drzwiach jest podany numer sali.
Hawlett

Re: Zajecia Matematyka

Postprzez momus » 2012-10-03, 3:14

Legenda do planu zajęć – wykaz sal i audytoriów Wydziału FTIMS i OiZ http://ftims.p.lodz.pl/mod/resource/view.php?id=321
Dalej w budynku masz też oznaczenia, które piętro do którego instytut należy, ale jak dobrze pamiętam 0,1 - IM, 2-4 IT, przy czym 3 piętro jest wspólne

@Hawlett, nie zapominaj o F1, które jest wyjątkiem od tej reguły i znajduje się w innym budynku, jest to aula w IF

@19kaczy93 budynki mają ciut inne oznaczenia, mogą się zaczynać tylko od A, B, C i D oznaczając poszczególne kampusy i są to literki zastrzeżone, jakakolwiek inna literka przed numerkiem oznacza salę w której masz dane zajęcia, większość zajęć będziesz mieć i tak w budynku B9 vel Lodex
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Powrót do Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej