UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Powtarzanie , punkty...

Forum Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Powtarzanie , punkty...

Postprzez paula1012 » 2014-02-24, 9:59

Jestem na 3 sem moja sytuacja jest nastepująca :
1 sem zaliczony w calości
z 2 brak mechaniki (5 pkt)
na 3 nie udalo mi sie zaliczyc wyzej wspomnianej mechaniki plus automatycznie nie moglam zaliczac mytrzymalosci materialow (5pkt)poza tym wsztstko zaliczone
razem daje 10 pkt braku i co teraz ... płace za mechanike z 2 sem i powtarzam przzedmiot ale czy laczy sie to automaatycznie z tym ze wracam na 2 sem czy moge trafic na 4 a ta zalegla mechanike zaliczac jakby dodatkowo ..? kiedy nalezy oplacic te pkt jak to zrobic i czy trzeba pisac jakies podania jak to wygląda ..?
paula1012
paula1012

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Powtarzanie , punkty...

Postprzez koper » 2014-02-25, 14:43

Zapytaj się starszych roczników. Dużo osób miało podobną sytuację co ty. Mojego znajomego cofneli na 2 semestr przez brak wytrzymałości 1 i 2 ale za to mechanikę 1 miał.
Masz i tak raczej rok w plecy.
koper

Powrót do Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska