UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Jak wygląda powtarzanie semestru?

Forum Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Jak wygląda powtarzanie semestru?

Postprzez bw-lodz » 2013-10-03, 13:06

Witajcie.
Dziekan wydał w mojej sprawie decyzję o powtarzaniu I-go semestru (studiuję budownictwo).
Czy ktoś z Was potrafi mi powiedzieć na jakich zasadach się to odbywa ? Tzn. czy zostanę wciśnięta na listę nowoprzyjętych studentów czy w takim wypadku stosuje się jakiś indywidualny tok nauczania ?
Czy po dokonaniu opłaty za brakujące punkty ECTS, mam szansę dostać odgórne info na ten temat ?
Niespecjalnie wiem za co się teraz zabrać. W dziekanacie otrzymałam tylko informację o wydanej decyzji no i szlus. Nie wiem w jakich godzinach i gdzie stawiać się na zajęcia, nie wiem nawet czy już mam do tego prawo czy dopiero po dokonaniu wpłaty ??

Pozdrawiam.
bw-lodz

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska