UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

padaczka a studia

Forum Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

padaczka a studia

Postprzez kandydat2 » 2013-06-23, 1:47

Witam,
Piszę z takim zapytaniem: tydzień temu zdiagnozowano u mnie padaczkę, chciałem studiować na waszej politechnice budownictwo i tutaj rodzą się pytania, czy w moim przypadku jest sens studiowania tego kierunku? Czy jeżeli nawet studiowanie jest możliwe, to co potem? Czy można zdobyć uprawnienia? Czy raczej jestem skazany na dożywotnią rentę i siedzenie przed telewizorem?
Proszę o jakąś pomoc, bo ta diagnoza trochę mi namieszała w głowie. Za kilka dni wyniki matury, od kilku lat jestem zdecydowany w jakim kierunku chcę iść, a tu taka informacja...
Z góry dzięki.
kandydat2

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: padaczka a studia

Postprzez Pite(R) » 2013-06-24, 12:58

Ale co ma piernik do wiatraka? Choroba nie jest przecież wyrokiem skazującym na rentę i siedzenie w domu, przed telewizorem.
Pite(R)

Postprzez kandydat2 » 2013-06-24, 17:48

Nie o to pytałem.
Z tego co się orientuję, to praca na wysokościach itd. odpada. A w trakcie studiów, jak i po nich trudno o nie wchodzenie na więcej niż 3metry nad ziemią. Czy tak?
kandydat2

Postprzez asalspammer » 2015-02-13, 6:56

W okresie wakacyjnym wiele osób decyduje się na udział w szkoleniach, ponieważ swobodniejsza atmosfera i nieco mniejsza ilość obowiązków sprzyjają nauce. Aby ułatwić proces nauki, zwiększyć zakres przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów, wprowadziliśmy opcję szkoleń z pełnej ścieżki, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Przy zakupie pełnej ścieżki oszczędzasz 50% ceny szkolenia.
aliiiii
asalspammer

Powrót do Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska