UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

kosultacje i 'zwiedzanie' Łodzi

Forum Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

kosultacje i 'zwiedzanie' Łodzi

Postprzez AniaGd » 2014-04-28, 11:25

Witam,
Jestem z Gdańska. Poszukuję osoby, z którą mogłabym się umówić w Łodzi na pewnego rodzaju 'konsultacje'. Chodzi o przekazanie podstawowej wiedzy odnośnie materiałoznawstwa (głównie dzianiny poliestrowe), etapów jej przygotowania od zakupu u producenta do procesu produkcji odzieży itp. a także o pokazanie i wyboru miejsc/firm/hurtowni, gdzie mogłabym nabyć interesujące mnie dzianiny/tkaniny. Mam na ten temat blade pojęcie, więc proszę do końca nie sugerować się opisem 'oferty'. Więcej szczegółów przedstawiłabym na priv. Przymierzam się do zlecenia firmie uszycia odzieży, a nie chciałabym do końca polegać na firmach które robią wszystko od A do Z, muszę zatem uzbroić się w podstawową wiedzę i pewne rzeczy dopracować samemu. Oczywiście 'wypożyczenie' takiej osoby byłoby płatne - wszystko do uzgodnienia.
Widzę, że forum jest mało aktywne- dużo wpisów z nieaktualnymi datami..mam nadzieję, że jednak ktoś się odezwie.

Ania.
AniaGd

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów