UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

wzornictwo - próg punktowy

Forum Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

wzornictwo - próg punktowy

Postprzez gorgolla » 2011-03-08, 22:07

wybieram się na wzornictwo i chciałabym okreslic swoje szanse na dostanie się. Wiecie może jaki był próg punktowy w zeszłym roku? ja myślę że będę miała ok. 650pkt i nie wiem czy starczy... z góry dzięki
gorgolla

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: wzornictwo - próg punktowy

Postprzez cysia » 2011-03-08, 23:28

Weź jeszcze pod uwagę fakt, że na wzornictwo jest egzamin z uzdolnień plastycznych, za który też są punkty. Nawet jeśli będziesz miała te 650 pkt z wyników matury, a nie dostaniesz minimum 200 pkt z w/w egzaminu, nie dostaniesz się na ten kierunek.
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez gorgolla » 2011-03-09, 21:13

wiem i wzięłam to pod uwagę. zeby miec 650 z samej matury musiałabym miec conajmniej po 97% z kazdego rpzedmiotu ;)
gorgolla

Postprzez Miruku » 2011-03-10, 18:48

Hej, jestem na pierwszym roku, ze wszystkiego miałam 634 punkty i jeszcze się załapałam na stypendium, więc myślę, że nie powinnaś mieć problemów z dostaniem się ;)

Poza tym przy 3 naborze brali wszystkich, którzy przyszli na egzamin, więc wiesz... ;)
Dasz radę.
Miruku

Postprzez AgnieszkaAW » 2011-10-03, 15:25

Zaraz - przy jakim trzecim naborze? Chodzi o egzamin z uzdolnień plastycznych?
W ogóle trudno załapać te 200 punktów, jeśli ktoś nie jest jakoś specjalnie uzdolniony i systematycznie to rysował na przełomie podstawówki i gimnazjum?
Gdzie najlepiej się przygotować do tego egzaminu? (plastycznego)
I czy ma się szansę z matmą podstawową napisaną tak raczej nieźle?
AgnieszkaAW

Postprzez Miruku » 2011-10-03, 20:40

Tak, nie było go chyba w tym roku, ale jak ja składałam papiery to egzamin uzdolnień był aż 3 razy, bo mało osób przepuszczano. Ja miałam z matmy podstawowej ok 62 % a jeszcze załapałam się na stypendium, więc nie jest źle ;) Nadrobiłam chyba rozszerzonym angielskim. I ja tam się do tego egzaminu nie przygotowywałam jakoś specjalnie : d
Miruku

Postprzez AgnieszkaAW » 2011-10-03, 21:17

Wow, dzięki za szybką odpowiedź :)
Czyli największym problemem jest praktyczny?
I nie ma specjalnych problemów z podstawową matmą (rozszerzenia w ogóle nie piszę)?!
Dopytuję się tak, bo miałam zamiar w przyszłym roku (jestem w maturalnej klasie) przygotować się do matmy rozszerzonej i rysunku, ale skoro można się dostać z samą podstawą, to może i w tym roku wydolę :)
Heh, czyli można się dostać będąc tylko wytrwałym a niekoniecznie superuzdolnionym ;) Żartuję.
Dzięki za info :))
AgnieszkaAW

Powrót do Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów