UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wzornictwo

Forum Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Wzornictwo

Postprzez kkkk » 2010-07-07, 8:32

Pytanie ma związek z kontrowersyjnym tematem progów punktowych ;P tj. czy znacie przypadek, aby w poprzednich latach ktoś dostał sie na wzornictwo nie mając zdawanej matematyki ?
Wiem, że (nie)stety wzornictwo jest kierunkiem zamawianym od tego roku i napewno liczba chętnych się powiększy, mimo wszystko z nadzieją czekam na odpowiedź.
Dzieki
Ola
kkkk

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wzornictwo

Postprzez cysia » 2010-07-09, 13:03

Oczywiście, zdecydowana większość osób ode mnie z roku nie zdawała matematyki na maturze - dostali się i całkiem nieźle sobie radzą :)
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez Cheloni » 2010-07-09, 14:46

w tym roku matematyka byla obowiazkowa- a to oznacza, ze automatycznie ludzie beda miec wiecej punktow, wiec osoba bez matematyki bedzie musiala nadrobic innymi przedmiotami.
Czy wiesz, co masz, czego chcesz, po co przyszedłeś tu...?
Cheloni

Postprzez cysia » 2010-07-09, 20:36

To fakt, ale nie zawsze wszyscy kandydaci są po tegorocznej maturze... Myślę, że szansa jest, zwłaszcza, że przy rekrutacji na wzornictwo liczą się też punkty z egzaminu z uzdolnień plastycznych. Na pewno warto spróbować.
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Powrót do Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów