UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Podanie o przedłużenie terminu składania pracy dyplomowej

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Podanie o przedłużenie terminu składania pracy dyplomowej

Postprzez modulator » 2015-03-04, 19:23

Witam,
otóż mam ogromny problem. Dnia 10 lutego złożyłem podanie do dziekanatu o przedłużenie terminu składania pracy dyplomowej. Podanie podpisał mi również promotor oświadczając 70% realizacji pracy. Prawda jest taka, że teraz pracuję, a kierunku na którym chciałem kontynuować studia nie otworzyli w semestrze letnim. Wszystkie przedmioty mam zaliczone. Postanowiłem poczekać zatem ze składaniem pracy.
Do dnia 3 marca na webdziekanacie podanie widniało, jako nierozpatrzone. Gdy poszedłem zainteresować się do dziekanatu Pani mnie prawie zwyzywała i oświadczyła, że z zażaleniami to do dziekana. Napisałem więc uprzejmego maila, że chciałbym się dowiedzieć, czy nie zostanę po podsumowaniu semestru z obciążony opłatą za jego powtarzanie. Spełniły się moje najgorsze oczekiwania dostałem decyzję o płatnym powtarzaniu semestru dyplomowego!
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Jak tę sprawę rozwiązać? Jak uzasadnić decyzję dziekana? Dodam, że w mojej rodzinie się nie przelewa, dlatego dorabiam i 500 to ogromna kwota, a prosiłem tylko o 3 miesiące. Ponad to gdybym dostał decyzje w terminie, czyli po 14 dniach może dałbym radę pracę chociaż złożyć do końca semestru, a tak zostałem oszukany.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
modulator

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Podanie o przedłużenie terminu składania pracy dyplomowe

Postprzez kasztan00126 » 2015-03-07, 3:09

Jeśli otrzymujesz stypendium socialne to jest chyba możliwość złożenia podania o umożenie opłaty
kasztan00126

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki