UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

AiR - zaocznie

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

AiR - zaocznie

Postprzez wirtualnyjan » 2014-12-09, 23:03

Witam,

rozważam rozpoczęcie studiów zaocznych na kierunku AiR i pierwszy problem to wybór wydziału. Na WEEIA opłata to około 2000zł, natomiast na Mechanicznym 3000zł... a wydawać by się mogło, że to właśnie tutaj powinno być lepiej, a więc pewnie i drożej. Co do Poziomu studiów to nic nie wiem, więc proszę o jakieś rady, jeśli macie :)

Pozdrawiam
wirtualnyjan

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: AiR - zaocznie

Postprzez Crash » 2015-01-29, 20:46

Jeżeli o mnie chodzi...mogłem iść dziennie, mogłem zaocznie + praca - wybrałem ta druga opcje i zaluje :) Na Elektrycznym szału nie ma...na zadnym zaocznym kierunku :) materialu tyle samo, czasu mniej...wnioski ? Nie ma czasu na zrozumienie wykładanej teorii. Ma to sens jeżeli masz solidne podstawy po szkole średniej i juz cos "kumasz". W kazdym innym wypadku to nieporozumienie. oczywiscie sa wyjatki...mozesz byc super zdolny i pilnie pracowac w domu jeżeli jednak jestes normalnym, szarym człowiekiem to nic poza dyplomem ze studiów nie wyniesiesz :)

Pozdrawiam
Crash

Re: AiR - zaocznie

Postprzez kasztan00126 » 2015-01-29, 23:17

Jeśli chcesz faktycznie być po AiR to radziłbym wydział elektryczny
kasztan00126

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki