UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Brak wpisu oceny a podanie o przejście z obniżoną ilościąPKT

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Brak wpisu oceny a podanie o przejście z obniżoną ilościąPKT

Postprzez Sajmon » 2014-09-24, 14:08

Witam.
Po sesji skończyłem z -16 pkt, złożyłem podanie o przejście warunkowe, z tym że z pewnego przedmiotu za 3 pkt ( z 1 sem) który teraz poprawiłem, pomimo próby kontaktu nie uzyskałem jeszcze wpisu, a więc widnieje jakobym miał -19 pkt. Macie pomysł jak rozwiązać tą sprawę? Domyślam się że może być problem z przejściem, póki mam te dodatkowe 4 pkt braku. Czy np. po uzykaniu decyzji, jakbym odwołał się od niej po rozpoczęciu roku(można 14 dni od decyzji), kiedy to już będę miał ten wpis to będzie ono rozpatrywane od nowa ?
Nawiasem mówiąc póki co w decyzjach widnieje mi "nie rozpatrzone", czy to normalne :D?
Sajmon

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Brak wpisu oceny a podanie o przejście z obniżoną ilości

Postprzez kasztan00126 » 2014-11-03, 19:36

Idź do prowadzącego który nie wpisał Ci oceny i powiedz co jest 5. Niech Ci napisze na kartce że ten i ten o nr indeksu uzyskał zalicznie ble ble ble i jego podpis. Zajrzyj do dziekana od spraw studenckich i mu to pokarz i wyjasnij cała sutuacje
kasztan00126

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki