UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Podanie o przeniesienie na kolejny semestr

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Podanie o przeniesienie na kolejny semestr

Postprzez gacek » 2014-09-18, 16:55

Mam pytanie odnośnie takiego właśnie podania. Mam 16pkt. ECTS w plecy przy maksymalnej ilości 15. Jak napisać takie pismo(przydałby się jakiś przykładowy arkusz), gdzie i do kiedy muszę coś takiego złożyć. Pomijam już pytanie o opłatę, gdyż z tego co się zorientowałem to trzeba ją uiścić do końca października(chyba że się mylę to proszę mnie oświecić).

Przy okazji na przyszłość mam też pytanie odnośnie rozpoczęcia od nowa studiów na tym samym kierunku na którym się już było właśnie ze względu na zbyt dużą liczbę pkt. w plecy. Czy trzeba za coś płacić, jeśli tak to za co, jak wygląda sytuacja z przepisaniem ocen z przedmiotów które się już zaliczyło, albo zrobiło się to w pewnym stopniu(np. laborki do przodu, a wykład w plecy)?
gacek

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Podanie o przeniesienie na kolejny semestr

Postprzez kasztan00126 » 2014-11-25, 19:43

przejdz sie do dziekana od spraw studenckich jak masz 16 to może Cie przepuści. jeśli chodzi o opłaty jak zabierzesz papiery to nie musisz płacić bo juz nie jestes studentem i jeszcze raz musisz rekrutacje przejść
kasztan00126

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki