Strona 1 z 1

MBM przeniesienie w trakcje roku

PostNapisane: 2015-01-29, 21:24
przez Mixon123
Witam! Obecnie jestem studentem papiernictwa i poligrafii ale chciałbym przenieść się na MBM. Na I semestrze miałem mechanikę z panią dr. Jach i udało mi się zaliczyć egzamin w terminie "zero" na 5, trochę naciągane ale nie o to chodzi. Chciałem zapytać czy jest sens przenoszenia się w połowie roku i czy jest ktoś(lub był) w podobnej sytuacji ? Byłbym wdzięczny za poważne odpowiedzi.

Re: MBM przeniesienie w trakcje roku

PostNapisane: 2015-01-29, 23:15
przez kasztan00126
Jaka dla mnie to nie dasz sobie rady na mech. Ale to tylko moje zdanie. Próbuj to tylko moje zdanie

Re: MBM przeniesienie w trakcje roku

PostNapisane: 2015-01-30, 0:56
przez Mixon123
Bardzo dziękuję za tak ambitna odpowiedz ale nie pytałem czy ogólnie dam sobie rade bo skąd możesz wiedzieć jak mnie nie znasz? Ja zapytałem o to czy jest sens i czy ktoś był w takiej sytuacji ze się w połowie roku tam przenosil.

Re: MBM przeniesienie w trakcje roku

PostNapisane: 2015-01-30, 22:20
przez mkk
W ogóle to jest formalna możliwość żeby przenieść się z poligrafii na mechaniczny?
Ogólnie jeżeli chcesz się przenieść to im wcześniej tym lepiej. Na którym jesteś semestrze?

Re: MBM przeniesienie w trakcje roku

PostNapisane: 2015-01-30, 23:44
przez Mixon123
Jestem na I semestrze. Tak jak pisałem, realizowałem taki przedmiot jak Mechanika a poza tym na II semestrze na papiernictwie wybiera się specjalizację(Mechaniczna, Technologia) na dodatek rozmawiałem z wykładowcą i mówił że raczej na pewno przeszłaby mi mechanika i być może matematyka chociaż nie miałem liczb zespolonych więc nie wiem... Drugim problemem jaki zlokalizowałem to nauka o matieriałach I i II czyli miałbym już jedną w plecy to jak zacząć tą drugą ? Na drugim semestrze będę realizował takie przedmioty jak: Nauka o materiałach(z tym samym wykładowcą co na mechanice) , wytrzymałość, PKM. Oczywiście nie liczę na to że gdybym zaczął za rok od początku mechanikę to wszystkie te przedmioty miałbym zaliczone ale czy nie przepadną mi wszystkie punkty ECTS ? Jak to wygląda ?