badania okresowe

Forum Wydziału Mechanicznego PŁ.

badania okresowe

Postprzez imperdonable » 2014-04-10, 21:45

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wyglądają badania okresowe w naszej przychodni? Tzn. czy długo trwa oczekiwanie na wizytę, jakich lekarzy musimy odwiedzić. Będę wdzięczna za odpowiedź :)
imperdonable

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: badania okresowe

Postprzez .AndziA. » 2014-04-11, 15:20

Na początek wypełniasz kartę rejestracyjną (wszystko ci babki w rejestracji powiedzą), umawiasz się na pobranie krwi (standardowe badanie), albo możesz od razu przyjść naczczo to po wypełnieniu karty mogą zrobić od razu pobranie krwi. Następnie umawiasz się na terminy, takie które Ci pasują (w sensie nie kolidują z zajęciami) do laryngologa i okulisty. Na koniec ze wszystkimi kartkami/badaniami (dostaniesz na miejscu w rejestracji) umawiasz się do lekarza orzecznika który wystawia Ci papierek i idziesz z nim do dziekanatu ;p
Ja załatwiłam wszystko włącznie z orzecznikiem w ciągu 2 tygodni :) Wbrew pozorom, szybko szło mimo długich kolejek :)
.AndziA.

Re: badania okresowe

Postprzez misiatm » 2014-04-12, 7:03

W ciągu 2 tygodni można umrzeć. Badania powinny być wykonane w ciągu 8 godzin jednego dnia.
Nie lepiej iść do swojej przychodni i jakiegoś swojego lekarza, żeby od razu wydal zaświadczenie o zdolności do studiowania ? :)
Ale możliwe, że ktoś akurat choruje, no to wtedy na badania i do szpitala.
No to zaczynają się schody.
misiatm

Powrót do Mechaniczny