Raporty postępów w pisaniu pracy inżynierskiej

Forum Wydziału Mechanicznego PŁ.

Raporty postępów w pisaniu pracy inżynierskiej

Postprzez Mariposso2 » 2014-02-27, 0:58

Witam,
jako jeden z wielu studentów powtarzających semestr dyplomowy zostałem zobligowany do składania raportów pokazujących postęp w pisaniu pracy dyplomowej.
W związku z tym mam prośbę o jakieś podpowiedzi może jak takie raporty powinny wyglądać, czy też co powinny mniej więcej zawierać.
Za wszelkie info z góry wielkie dzięki.
Ostatnio edytowano 2014-02-27, 1:47 przez Mariposso2, łącznie edytowano 1 raz
Mariposso2

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Raporty postępów w pisaniu pracy inżynierskiej

Postprzez misiatm » 2014-02-27, 1:40

Podobno chcesz zostać inżynierem, a zadajesz takie pytania. Nie kompromituj się :)
No to zaczynają się schody.
misiatm

Postprzez Mariposso2 » 2014-02-27, 2:05

No wiesz, jak stare dobre polskie przysłowie mówi: kto pyta, nie błądzi; bądź też zamiast uczyć się na własnych błędach, warto spytać o radę.
Nie proszę aby ktoś napisał to za mnie, więc nie wydaję mi się żebym się kompromitował tym pytaniem no ale powiedzmy że to kwestia gustu ;).
Mariposso2

Postprzez misiatm » 2014-02-27, 11:22

Mariposso2 napisał(a):zostałem zobligowany do składania raportów pokazujących postęp w pisaniu pracy dyplomowej.

Już chyba samo to pokazuje, że promotor potraktował Cię jak małego chłopca, którego trzeba trzymać za rączkę.
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim (składaniem raportów) na PŁ.
No to zaczynają się schody.
misiatm

Postprzez Mariposso2 » 2014-02-27, 12:05

Tu nie chodzi o składanie sprawozdań (raportów) promotorowi. Promotor nie ma tu nic do rzeczy.
Raporty są składane do dziekanatu lub bezpośrednio do dziekana i właśnie to dziekan będzie sprawdzał "te" raporty.
Pewnie chodzi o to żeby student nie powtarzał semestru dyplomowego przez 5 kolejnych lat jak gdzieś czytałem ostatnio :D
Zatem to nie jest jakieś tam sprawko, z którego dostanie się zwrot i przyniesie się za tydzień i dostanie trzy z dwoma.
Skoro dziekan będzie śledził te postępy to chyba lepiej pisać sensownie nieprawdaż?
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim (składaniem raportów) na PŁ.

Uwierz mi gdybyś teraz powtarzał SD pewnie byś się z tym spotkał.
Mariposso2

Postprzez fiolek » 2014-05-13, 13:07

Ja zapytałbym się tam gdzie masz składać te raporty - oni chyba powinni wiedzieć w jakiej formie chcą je otrzymywać.
Grono to grono
fiolek

Powrót do Mechaniczny