Elementy Prawa w Szkolnictwie Wyższym

Na naszej Uczelni od 2007 r. każdy student pierwszego roku (I i II stopnia) jest zobligowany do odbycia takiego szkolenia. Dowiecie się na nim w jaki sposób funkcjonuje Politechnika Łódzka, poznacie swoje prawa i obowiązki, zapoznacie się z podstawami funkcjonowania systemu szkolnictwa wyższego. Jest to szkolenie, które pomoże Wam odnaleźć się w nowej akademickiej rzeczywistości, albo pozwoli Wam przypomnieć sobie "jak to działa".
Na początku każdego roku akademickiego każdy wydział wyznacza terminy szkoleń. Pod koniec semestru wyznaczane są terminy szkoleń odrobkowych, które pojawiają się na stronie Samorządu Studenckiego PŁ.
Do zaliczenia szkolenia wymagane są:
  • wpis na liście obecności udostępnianej na szkoleniu przez prowadzącego ORAZ
  • wypełnienie ankiety na stronie SSPŁ.
Są to szkolenia prowadzone przez studentów dla studentów.

Kliknij tu, aby wypełnić obowiązkową ankietę ze szkolenia

Ostatnie pytanie w ankiecie jest pytaniem kontrolnym i aby ankieta została zaliczona, musisz odpowiedzieć na nie prawidłowo.
Po poprawnym wypełnieniu ankiety otrzymasz maila na adres nr_albumu@edu.p.lodz.pl (poczta politechniczna).

Terminy szkoleń

Przepisywanie zaliczeń

Jeżeli otrzymałeś/aś zaliczenie z tego szkolenia nie później niż w poprzednim roku akademickim, możesz je przepisać. Przepisywanie możliwe jest tylko W RAMACH TEGO SAMEGO STOPNIA STUDIÓW.

Aby przepisać zaliczenie, wyślij maila na adres elementy.prawa@samorzad.p.lodz.pl, podając w treści:

• Swoje imię i nazwisko
  • Stary numer albumu
  • Wydział i kierunek na którym masz wpisane zaliczenie
  • Nowy numer albumu
  • Wydział i kierunek na którym potrzebujesz wpisu
  • Zrzut ekranu z karty ocen (w załączniku)
Prośby o przepisanie można przesyłać do 15 grudnia 2019 r. do 23:59.

Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować do Aleksandry Barylskiej na adres mailowy: elementy.prawa@samorzad.p.lodz.pl

Obecnie szkolenia z Elementów Prawa w Szkolnictwie Wyższym prowadzą:

• Paula Leśniewska
  • Adrian Korzeniowski
  • Michał Nowicki
  • Mariusz Szymaszkiewicz
  • Aleksandra Droździel
  • Paweł Wróblewski
  • Maciej Majchrowski
  • Aleksandra Barylska
  • Kamil Kozłowski
  • Aleksandra Barczuch

Kontakt do szkoleniowców: szkoleniowcy@samorzad.p.lodz.pl.