Sep

Dyżur ostatniej szansy

Dnia 1.10.2018 w godzinach 10:00-12:00 w Biurze SSPŁ (al. Politechniki 3a, I piętro, pokój nr 2) odbędzie się Dyżur Komisji właściwej ds. Zakwaterowań (zgodnie z pkt. 8 Komunikatu), na którym będą rozdysponowywane ostatnie wolne miejsca w akademikach.

1. Miejsca są przydzielane wg kolejności zgłaszania się osób do Komisji podczas dyżuru.
  2. Pierwszeństwo w otrzymaniu miejsca mają studenci PŁ. Studenci innych Uczelni zostaną przyjęci po studentach PŁ lub na kolejnym dyżurze, tj. 02.10.2018 o godz. 12.00.
  3. Osoby, które chcą zamieszkać w pokoju jednoosobowym, muszą stawić się punktualnie na 12:00 dnia 02.10.2018 Osoby, które zgłoszą się o 12:00 po pokój jednoosobowy przedstawią swoje uzasadnienie na podaniu o pokój jednoosobowy i Komisja rozpatrzy wszystkie złożone podania na miejscu. (Informacja o wolnych pokojach jednoosobowych nie jest dostępna. Może się zdarzyć, że żaden pokój jednoosobowy nie zostanie zwolniony). Pierwszeństwo w przyznaniu miejsca w pokoju jednoosobowym mają osoby, które przedstawią zaświadczenie o dolegliwości od lekarza specjalisty.
  4. Osoby, które chcą otrzymać miejsce na dyżurze 1 października muszą widnieć na którejś z list rezerwowych (z rekrutacji dla studentów, dla kandydatów na studia lub z II tury rekrutacji) lub z listy osób, których podania były niekompletne.
  5. Osoby, które chcą się przenieść do innego akademika muszą złożyć podanie o przeniesienie dostępne tutaj oraz muszą widnieć na którejś z list przyjętych do akademika (z rekrutacji dla studentów, dla kandydatów na studia lub z II tury rekrutacji). Osoby, które otrzymały miejsce w turze tzw. "małych wniosków" i chcą przenieść się do innego akademika, muszą złożyć podanie o przeniesienie, które musi być także uzupełnione przez Administrację oraz Radę Mieszkańców akademika, z którego chce się przenieść.
  6. Osoby, które nie brały udziału w żadnej z wcześniejszych rekrutacji, a chcą otrzymać miejsce w akademiku, muszą zgłosić się na dyżur Komisji właściwej ds. Zakwaterowania 1 października od godz. 10:00 z wypełnionym Podaniem o Miejsce w Domu Studenckim dostępne tutaj oraz z zaświadczeniem z Dziekanatu potwierdzającym status studenta zainteresowanego lub potwierdzeniem o przyjęciu na studia (więcej dokumentów nie jest wymagane).
  7. Skierowania wydane na dyżurze 1 października są ważne tylko tego samego dnia do godz. 14:00.
  8. Skierowania wydane na dyżurze 2 października są ważne tylko tego samego dnia do godz. 14:00.
  9. Ilość miejsc jest ograniczona.
  10. Na dyżur należy zgłaszać się osobiście wraz z dokumentem tożsamości.
  11. Podania należy składać podczas trwania dyżuru. Podania złożone przed dyżurem zaplanowanym na 1 października nie będą rozpatrywane.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres osiedle@samorzad.p.lodz.pl