Aug

Wyniki rekrutacji letniej dla kandydatów na studia w r. ak. 2017/18

Komisja ds. Zakwaterowań Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej rozpatrzyła podania osób, które złożyły podania w terminie 24.07 – 11.08.2017 roku.

Lista osób przyjętych
Lista osób, których podania były niekompletne

Jeżeli otrzymałeś miejsce koniecznie przeczytaj ten Komunikat i postępuj zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami. Pamiętaj wpłacić opłatę rezerwacyjną (250 zł) do 31 sierpnia. W Komunikacie znajdziesz informacji nt. opłat, które musisz dokonać oraz terminu wprowadzenia się do akademika.

Jeśli znajdujesz się na liście osób z brakującymi dokumentami, braki w podaniu musisz uzupełnić (jeśli chcesz brać udział w II turze rekrutacji) podczas trwania II tury rekrutacji, która będzie ogłoszona w najbliższym czasie. Poza tym wyślij maila wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem o tytule "Ponowna rekrutacja" na adres radoslaw.szewczyk@samorzad.p.lodz.pl (maile z prośbą o ponowną rekrutację wysyłane na innego maila niż ten nie będą brane pod uwagę).

Jeżeli otrzymałeś miejsce w domu studenckim, w którym nie chcesz otrzymać zakwaterowania, możesz złożyć podanie o przeniesienie w terminie wyznaczonym w Harmonogramie zakwaterowań (II tura rekrutacji).

Najbliższe dyżury Komisji ds. Zakwaterowań odbędą się w dniach 1–15 września 2017 (więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie).