Mar

CaseWeek — największy cykl warsztatów inżynierskich również w Łodzi

cw_logo_poziome.png
CaseWeek — największy cykl warsztatów inżynierskich również w Łodzi

110 różnych szkoleń odbędzie się między 13 a 30 kwietnia w całej Polsce w ramach tegorocznej edycji warsztatów IAESTE CaseWeek. Ponad 2 tysiące studentów będzie miało okazję spotkać specjalistów wiodących firm w branży technicznej i pochwalić się swoją wiedzą oraz zaangażowaniem. Na Politechnice Łódzkiej zorganizowane zostanie 9 warsztatów, a zapisy potrwają od 16 do 31 marca.

Od 5 lat stowarzyszenie IAESTE zaprasza specjalistów z przeróżnych dziedzin na największe uczelnie techniczne w kraju, aby ci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami. CaseWeek to niezwykła okazja na zetknięcie się z zadaniami opartymi o codzienność pracy w firmach zatrudniających inżynierów i wytyczenie własnej ścieżki zawodowej. Jest to również szansa na zdobycie wpisu do CV lub praktyki, stażu, a nawet pracy.

- Bierzemy powtórnie udział w CaseWeeku, bo to jeden z tych projektów, w których przyszli inżynierowie mogą poznać specyfikę pracy w naszej firmie, a my przypomnieć sobie czas, gdy byliśmy studentami. Elastyczna forma warsztatów pozwala na weryfikację wzajemnych oczekiwań w atmosferze wspólnej pracy, a przy okazji wszyscy mogą się trochę rozerwać — komentuje Pan Bogumił Haponiuk, przedstawiciel firmy Siemens.

Wszystkie warsztaty CaseWeek są darmowe i dostępne dla zarówno studentów, jak i absolwentów, ale liczba miejsc jest ograniczona. Selekcja uczestników odbywa się na podstawie wytycznych firmy organizującej dane szkolenie. Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować na warsztaty, wystarczy wejść na stronę internetową projektu  caseweek.pl i zarejestrować się do 31 marca.