Kontakt

KONTAKT

Komisja ds. Zakwaterowań zajmuje się przyznawaniem miejsc na Osiedlu Akademickim, rozdzielaniem pokoi jednoosobowych, koedukacyjnych oraz rozwiązywaniem wszelkich problemów dotyczących zakwaterowań w Domach Studenckich PŁ.

W razie jakichkolwiek kłopotów pisz pod adres: komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl

Skład komisji i kontakt
Przewodniczący: Radosław Szewczyk, mail: r.szewczyk@samorzad.p.lodz.pl
Wiceprzewodniczący: Mariusz Bielawski, mail: m.bielawski@samorzad.p.lodz.pl
Sekretarz: Marcin Kowalczyk, m.kowalczyk@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Angelika Karbowa, a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Paulina Zajączkowska, p.zajaczkowska@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Mirosław Stasiak, m.stasiak@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Szymon Rojek, s.rojek@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Maciej Grabka, m.grabka@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Michał Nowak, michal.nowak@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Paulina Cieślak, p.cieslak@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Aga Tworek, a.tworek@samorzad.p.lodz.pl
Członek Komisji: Agata Balcerak, a.balcerak@samorzad.p.lodz.pl


Kontakt do całej komisji: komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl