Komisja ds. Rozwoju

Komisja do spraw Rozwoju to grupa ludzi, która od czerwca 2016 roku rozwija się dzięki rozwojowi innych studentów. Jesteśmy autorami Akcji Rekrutacji, która zasiliła szeregi naszego Samorządu w ponad 100 osób. Do naszych  głównych zadań należy organizacja szkoleń dla Samorządowców i pozostałych studentów. Konferencja szkoleniowo-integracyjna Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej Skill Up, a także jej następca Skill Up 2, wyszkoliła uczestników w szerokim zakresie umiejętności – zarówno tych miękkich, jak i twardych.

W roku 2017 nasze starania zostały docenione i nagrodzone na Forum Uczelni Technicznym, gdzie otrzymaliśmy nagrodę w kategorii "Samorząd Studencki jako motywator". 
 
Żadne z tych wydarzeń nie miałoby miejsca, gdyby nie:

Przewodnicząca:
Paula Socha p.socha@samorzad.p.lodz.pl
Członkowie:
Magdalena Fliszkiewicz m.fliszkiewicz@samorzad.p.lodz.pl
Weronika Głowadzka w.glowadzka@samorzad.p.lodz.pl
Kinga Leśnik k.lesnik@samorzad.p.lodz.pl
Maciej Majchrowski m.majchrowski@samorzad.p.lodz.pl
Magdalena Malicka m.malicka@samorzad.p.lodz.pl
Dominik Malinowski d.malinowski@samorzad.p.lodz.pl
Michał Rytych m.rytych@samorzad.p.lodz.pl
Norbert Sokołowicz n.sokolowicz@samorzad.p.lodz.pl
Adam Styka a.styka@samorzad.p.lodz.pl
Katarzyna Szymańska k.szymanska@samorzad.p.lodz.pl
Alicja Wieczorek a.wieczorek@samorzad.p.lodz.pl
Jakub Wlaźlik j.wlazlik@samorzad.p.lodz.pl