May

Data Science Hackathon

Firma Fornax.ai we współpracy z Europejską Agencję Kosmiczną(ESA) zaprasza was na kosmiczny hackathon Data Adventures!
Jeśli chcecie zmierzyć się z danymi prosto z Marsa, poznać specjalistów z branży AI i poszerzyć bazę kontaktów, koniecznie weźcie udział w wydarzeniu.
Poza prawdziwymi danymi zostanie Wam zapewniona seria wykładów dotyczących takich zagadnień jak machine learning oraz deep learning. Odwiedzą nas
przedstawiciele ESA, którzy będą sprawować funkcję mentorów. Dodatkowo będziecie mieli okazję dowiedzieć się, czym na co dzień zajmuje się FORNAX.ai!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017r. w Hub:raumie na ul. Przemysłowej 12 w Krakowie.
Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage'u oraz naszej stronie internetowej.